logo-samandehi

تاثیر هوميوپاتي در مورد بيماريهاي مسري

تاثیر هوميوپاتي در مورد بيماريهاي مسري

تاثیر هوميوپاتي در مورد بيماريهاي مسري : همانطور كه در فلسفه هوميوپاتي ذكر شد بيماري چيزي نيست جز عكس العمل عامل بيماريزا و ميزبان ( انسان يا هر موجود زنده ديگر). بيماريهاي مسري…

این مطلب توسط ادمین در تاریخ 23 ام جولای 2018ارسال شده است.

جهت مطالعه تاثیر هوميوپاتي در مورد بيماريهاي مسري به سمت پایین اسکرول کنید.

تاثیر هوميوپاتي در مورد بيماريهاي مسري

تاثیر هوميوپاتي در مورد بيماريهاي مسري

تاثیر هوميوپاتي در مورد بيماريهاي مسري : همانطور كه در فلسفه هوميوپاتي ذكر شد بيماري چيزي نيست جز عكس العمل عامل بيماريزا و ميزبان ( انسان يا هر موجود زنده ديگر). بيماريهاي مسري بيماريهايي هستند كه معمولا توسط ميكرو ارگانيسمها ( باكتريها ، ويروسها و انگلها ) ايجاد و منتقل ميشوند.

واقعيت اين است كه تعداد انواع ميكروارگانيسمها زياد است اما تنها تعداد محدودي از آنها انسان را مبتلا به بيماري مي كنند و باقي آنها اگر به طور اتفاقي وارد بدن شوند به راحتي توسط سيستم دفاعي بدن نابود مي شوند بطوريكه حتي ورود آنها را نيز احساس نمي كنيم .

در حقيقت باكتريها و ويروس هايي كه انسان را مبتلا مي كنند مواردي هستند كه به گونه اي توانسته اند از سد دفاعي بدن بگذرند و بدن انسان نسبت به آنها نقطه ضعف داشته است. هر موجود زنده اي توسط ميكرو ارگانيسمهاي خاص دچار بيماري مي شود و تنها در موارد محدودي يك عامل بيماريزا در دو حيوان و يا موجود زنده اختلال ايجاد مي كند چرا كه نقاط ضعف آنها با توجه به ساختار بدني آنها، متفاوت است.

حال در مورد انسانهاي مختلف هم ، تفاوتها و نقاط ضعف جسمي و رواني متفاوت وجود دارد، به همين دليل افراد مختلف ، در مواجهه با باكتري و ويروس ويژه، بيماري با شدتهاي مختلف و حتي علائم مختلف نشان مي دهند و اين بيانگر تفاوتهاي فردي مي باشد .

حال در هوميوپاتي به جاي اهميت زياد بر نابودي عوامل مسري بيماريزا ، تكيه بر بازسازي و تقويت سيستم ايمني افراد است تا فرد بتواند بر بيماري غلبه كند ( با رفع نقاط ضعف ).

در ديدگاه هوميوپاتي باكتريها و ويروسها به ذات خود عوامل پليد و دشمن انسان نيستند بلكه اين ضعف ماست كه باعث بروز بيماري در مواجهه با آنها ميشود و رفع اين نقيصه به راحتي موجب درمان مي شود.

درمان بيماريهاي مسري و عفوني بدين ترتيب به آساني در هوميوپاتي صورت مي گيرد و در بيشتر موارد با سرعت زيادي اين امر انجام مي شود .

داروي هوميوپاتي مستقيما بر روي ميكروب اثر نمي كند بلكه با تقويت ايمنی بدن مانع اثر بيماريزايي ميكروبها مي شود.

اکثر بیماری ها در طب رایج بوسیله داروهای کورتونی و شیمیایی کنترل شده و بهبودی نسبی ایجاد میکند که موقت میباشند و بعد قطع داروها علایم مجدد عود میکنند. بویژه در دوران بارداری که مصرف داروهای کورتونی بر روی سلامت جنین و مادر می تواند اثرگزار باشد. اما بهترین روش درمان، درمان شگفت انگیز و معجزه گر هومیوپاتی می باشد که بدون عارضه از طریق تحریک و تقویت سیستم ایمنی و بازگرداندن نیروی حیات به بافت های درگیر، امکان جلوگیری از پیشرفت بیماری ، عود مکرر ،کاهش علایم و  مهمتر از همه درمان ریشه ای آن را بعد از گذراندن دوره های درمان در بیماران مبتلا فراهم می نماید.

به منظور برخورداری از خدمات مشاوره سلامت رایگان و درمان بیماری خود در یکی از کلینیک های مجازی سیناطب فرم پر کرده و منتظر تماس مشاورین ما بمانید.

کلینیک های مجازی سیناطب (برای ارسال شرح حال کلیک کنید)


مطالب مرتبط:

هومیوپاتی و درمان رفلاکس در کودکان و بزرگسالان

هومیوپاتی چیست؟

هومیوپاتی و چاقی

بیماری های قابل درمان در هومیوپاتی

داروهای هومیوپاتی

تشخیص و تجویز در هومیوپاتی

اثربخشی داروهای هومیوپاتی

هومیوپاتی دانشی ناشناخته

هومیوپاتی درمان بدون عارضه

درمان به روش هومیوپاتی

هومیوپاتی یا مشابه درمانی

بیماری های قابل درمان در هومیوپاتی

هدف درمان هومیوپاتی ،شناخت و درمان ناهنجاري ايجاد شده دربدن

تفاوت هومیوپاتی و طب رایج

ساير مطالبي که شايد از خواندن آنها لذت ببريد!

مطالبي که در ذيل مشاهده ميکنيد نزديک ترين مطالب از لحاظ محتوايي به مقاله اي است که آنرا مطالعه کرديد...

    شما هم نظر بدهید...

سلام.لطفا با شماره 02333343222 تماس بگیرید....

ادمین

سلام وقت بخیر بنده ۳۱ سالمه و از بچگی تعرق شدید دست و پا داشتم واقعا دیگه کلافه شدم آیا درمانی برا یژ این بیما...

رعنا

سلام با شماره 02333343222 تماس بگیرید جهت دریافت مشاوره...

ادمین

در خبرنامه بیتفا عضو شوید!

با عضویت در بیتفا، آخرین نوشته‌های بیتفا، پیشنهادهای ویژه و برخی مطالب آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید.

محبوب ترین مطالب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

طراحی و کدنویسی این سایت تماما با تیم بیتفا بوده و هرگونه کپی برداری حرام بوده و مورد رضایت ما نمی باشد. جهت خرید قالب تماس بگیرید.

09370245225

b i t f a c o @ g m a i l . c o m