درمان بیماری های آلرژیک به روش هومیوپاتی

درمان بیماری های آلرژیک به روش هومیوپاتی

درمان بیماری های آلرژیک به روش هومیوپاتی : مخالفین هومیوپاتی در مواجهه با پژوهشهایی که کارایی مثبت داروهای هومیوپاتی  را نشان می دهد عنوان میکنند که «این پژوهشها تنها تعداد اندکی مستند پراکنده و…

این مطلب توسط ادمین در تاریخ 13 ام نوامبر 2015ارسال شده است.

جهت مطالعه درمان بیماری های آلرژیک به روش هومیوپاتی به سمت پایین اسکرول کنید.

درمان بیماری های آلرژیک به روش هومیوپاتی

درمان بیماری های آلرژیک به روش هومیوپاتی

درمان بیماری های آلرژیک به روش هومیوپاتی : مخالفین هومیوپاتی در مواجهه با پژوهشهایی که کارایی مثبت داروهای هومیوپاتی  را نشان می دهد عنوان میکنند که «این پژوهشها تنها تعداد اندکی مستند پراکنده و بی کیفیت است ».در این مقاله با مروری بر مطالعات  متعدد انجام یافته پیرامون  یک موضوع مشخص  یعنی « درمان بیماریهای آلرژیک » توسط داروهای هومیوپاتی  بطلان مدعای مخالفین مشخص میشود.

تعدد پژوهشهای مثبت  در این حیطه و کیفیت آنها به اندازه ای است  که تاثیر و کارایی خوب  داروهای هومیوپاتی در درمان  آشکار می گردد.

 

مقدمه:

مخالفین هومیوپاتی  می گویندکه ” تاثیر این داروها بیش از دارونما نیست ” ویا اینکه ” این داروها اثر درمانی ندارند” و هنگامی که کارآزمایی های بالینی  متعدد مثبت به نفع کارایی  خوب داروهای هومیوپاتی به آنان ارائه می گردد غالبا  “کیفیت پایین مجلات منتشر کننده ” ویا “پراکندگی مستندات  “را علت نپذیرفتن  پژوهش ها  عنوان می دارند.

در این مقال  با مروری بر پژوهشهای  هومیوپاتی  در عرصه درمان بیماری مشخصی  چون آلرژی  میتوان  صحت و سقم مدعای مخالفین هومیوپاتی را سنجید. یکی از معیار های دقت در  اجرای  کارآزمایی ها  « تکرار پذیری » و «تکثیر پذیری »

Repeatability & Reproducibility

نتیجه آزمون  است  ، با مطالعه این پژوهشها روشن می شود  که  ادعاهای مخالفین از جمله “پراکندگی مستندات هومیوپاتی و یا اتفاقی بودن اثر داروها ” صحت ندارد . در این مقاله ۹ پژوهش معتبر ارائه می گردد که همه آنها مبین موثر بودن داروهای هومیوپاتی است  و مشخص  می کنند  که مستندات علمی منسجمی برای نشان دادن کارایی  و اثر بخشی  واضح داروهای هومیوپاتی وجود دارد.

برای حواندن متن کل مقاله اینجا را کلیک نمایید.


دکتر علیرضا طلوع بهبود

عضو اتحادیه بین المللی پزشکان هومیوپات وانجمن هومیوپاتی ایران 


 

 

ساير مطالبي که شايد از خواندن آنها لذت ببريد!

مطالبي که در ذيل مشاهده ميکنيد نزديک ترين مطالب از لحاظ محتوايي به مقاله اي است که آنرا مطالعه کرديد...

    شما هم نظر بدهید...

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

در خبرنامه بیتفا عضو شوید!

با عضویت در بیتفا، آخرین نوشته‌های بیتفا، پیشنهادهای ویژه و برخی مطالب آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید.

محبوب ترین مطالب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

طراحی و کدنویسی این سایت تماما با تیم بیتفا بوده و هرگونه کپی برداری حرام بوده و مورد رضایت ما نمی باشد. جهت خرید قالب تماس بگیرید.

09370245225

b i t f a c o @ g m a i l . c o m