دیدگاه هومیوپاتی در مورد پیوند اعضاء

دیدگاه هومیوپاتی در مورد پیوند اعضاء

دیدگاه هومیوپاتی در مورد پیوند اعضاء : اعضاي مختلف بدن مشخصا وظائف خاصي دارند كه با ابتلا به بيماري دچار اختلال مي شوند در وحله اول هدف از درمان…

این مطلب توسط ادمین در تاریخ 30 ام جولای 2018ارسال شده است.

جهت مطالعه دیدگاه هومیوپاتی در مورد پیوند اعضاء به سمت پایین اسکرول کنید.

دیدگاه هومیوپاتی در مورد پیوند اعضاء

دیدگاه هومیوپاتی در مورد پیوند اعضاء

دیدگاه هومیوپاتی در مورد پیوند اعضاء : اعضاي مختلف بدن مشخصا وظائف خاصي دارند كه با ابتلا به بيماري دچار اختلال مي شوند در وحله اول هدف از درمان برطرف نمودن اختلال و بازگشت به سلامت اوليه است اما اگر اين امر محقق نشود تنها گزينه باقي مانده ( البته در صورت امكان) جايگزيني عضو مي باشد ( پيوند اعضا) .

هوميوپاتي نيز معتقد است كه در انتهاي بيماري ، به يك وضعيت غير قابل برگشت مي رسيم و حتي از اين طب نيز كاري ساخته نخواهد بود . اما تفاوت اول در اين است كه حدي كه براي بازگشت به سلامتي در هوميوپاتي مطرح مي شود بسيار ديرتر از زماني است كه در پزشكي رايج از بيمار قطع اميد ميشود به عبارت ساده تر ، بسياري از مواردي كه در پزشكي كلاسيك راهي جز پيوند كليه، قلب، كبد و… متصور نيست از نظر هوميوپاتي هنوز قابل درمان مي باشد.

نكته مهم ديگر كه متاسفانه در آلوپاتي به آن توجه نمي شود كليت بيماري است كه باعث پيوند عضو شده است ، در واقع تصور براين است كه مثلا به پيوند كليه بيماري درمان شده است در صورتيكه علل ايجاد كننده بيماري خارج از كليه و كل بدن را در گير نموده است و نابودي آن عضو تنها نتيجه يكسري اختلالات گسترده در بدن است ( مگر آنكه با عامل فيزيكي بيروني عضو آسيب ديده باشد مثلا چاقو،تركش…).

بنابراين به علت كامل نبودن درمان و برخورد موضعي در آلوپاتي، بيماري بعد از پيوند عضو دوباره بر مي گردد ( بدون در نظر گرفتن عوارض ناشي از داروهاي حفظ عضو كه بعد از عمل تجويز مي شوند كه خود، بيماري ديگري را در بدن ايجاد مي كند).

در هوميوپاتي هدف اوليه نجات كل بدن و عضو آسيب ديده است و اگر آن عضو نياز به پيوند داشته باشد هم با ادامه درمان هوميوپاتي بعد از عمل پيوند شرايط را براي سلامتي كامل و جلوگيري از دفع پيوند فراهم مي كنيم.

اکثر بیماری ها در طب رایج بوسیله داروهای کورتونی و شیمیایی کنترل شده و بهبودی نسبی ایجاد میکند که موقت میباشند و بعد قطع داروها علایم مجدد عود میکنند. بویژه در دوران بارداری که مصرف داروهای کورتونی بر روی سلامت جنین و مادر می تواند اثرگزار باشد. اما بهترین روش درمان، درمان شگفت انگیز و معجزه گر هومیوپاتی می باشد که بدون عارضه از طریق تحریک و تقویت سیستم ایمنی و بازگرداندن نیروی حیات به بافت های درگیر، امکان جلوگیری از پیشرفت بیماری ، عود مکرر ،کاهش علایم و  مهمتر از همه درمان ریشه ای آن را بعد از گذراندن دوره های درمان در بیماران مبتلا فراهم می نماید.

به منظور برخورداری از خدمات مشاوره سلامت رایگان و درمان بیماری خود در یکی از کلینیک های مجازی سیناطب فرم پر کرده و منتظر تماس مشاورین ما بمانید.

کلینیک های مجازی سیناطب (برای ارسال شرح حال کلیک کنید)


مطالب مرتبط:

هومیوپاتی و درمان رفلاکس در کودکان و بزرگسالان

هومیوپاتی چیست؟

هومیوپاتی و چاقی

بیماری های قابل درمان در هومیوپاتی

داروهای هومیوپاتی

تشخیص و تجویز در هومیوپاتی

اثربخشی داروهای هومیوپاتی

هومیوپاتی دانشی ناشناخته

هومیوپاتی درمان بدون عارضه

درمان به روش هومیوپاتی

هومیوپاتی یا مشابه درمانی

بیماری های قابل درمان در هومیوپاتی

هدف درمان هومیوپاتی ،شناخت و درمان ناهنجاري ايجاد شده دربدن

تفاوت هومیوپاتی و طب رایج

ساير مطالبي که شايد از خواندن آنها لذت ببريد!

مطالبي که در ذيل مشاهده ميکنيد نزديک ترين مطالب از لحاظ محتوايي به مقاله اي است که آنرا مطالعه کرديد...

آخرین نظرات خوانندگان این مطلب

نظرات شما برای ما ارزشمند است.پس نظرات زیبای خود را با ما در میان بگذارید...

    شما هم نظر بدهید...

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

در خبرنامه بیتفا عضو شوید!

با عضویت در بیتفا، آخرین نوشته‌های بیتفا، پیشنهادهای ویژه و برخی مطالب آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید.

محبوب ترین مطالب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

طراحی و کدنویسی این سایت تماما با تیم بیتفا بوده و هرگونه کپی برداری حرام بوده و مورد رضایت ما نمی باشد. جهت خرید قالب تماس بگیرید.

09370245225

b i t f a c o @ g m a i l . c o m