بارداری و هومیوپاتی

بارداری و هومیوپاتی
دوران بارداري ، دوره اي بسيار حساس به ويژه از نظر رشد و سلامتي جنين دارد. سلامتي مادر در اين دوره مي تواند سلامتي كودك فردا را تا اندازه زيادي تامين كند. در پزشكي…

این مطلب توسط ادمین در تاریخ 07 ام نوامبر 2017ارسال شده است.

جهت مطالعه بارداری و هومیوپاتی به سمت پایین اسکرول کنید.

بارداری و هومیوپاتی

بارداری و هومیوپاتی
دوران بارداري ، دوره اي بسيار حساس به ويژه از نظر رشد و سلامتي جنين دارد. سلامتي مادر در اين دوره مي تواند سلامتي كودك فردا را تا اندازه زيادي تامين كند. در پزشكي رايج نيز اهميت اين دوران مورد توجه است،اما با توجه به تعريفي كه در اين طب از سلامت مي شود مراقبت دوران بارداري بيشتر در مصرف ويتامينها و املاح مورد نياز بدن و يك سري از احتياطهاي ضروري خلاصه مي شود اما د رهوميوپاتي نگاه به سلامتي بسيار عميق تر است تا انجا كه تنها هر گونه بيماري جسمي مادر مي تواند بر سلامتي جنين تاثير بگذارد بلكه هرگونه مشكل روحي و عاطفي كاملا بر سلامت كودك در آينده تاثير خواهد گذاشت.

توجه به اين نكته كه مصرف بيشتر داروهاي شيميايي (به درستي) در دوران بارداري ممنوع است، عملا زائو را با مشكلات بسياري روبه رو ميكند تا آنجا كه حتي در صورت مصرف داروهاي شيميايي مجاز ، اضطراب از عوارض پيشبيني نشده همچنان باقي خواهد ماند.

زنان باردار مجبورند مشكلات خاص ناشي از بارداري همچون تهوع، حساسيتهاي مختلف به غذاها و بوها، تغييرات ناخوشايند خلقي (افسردگي، اضطراب …) را تحمل كنند و ناچارا آن را پديدهاي طبيعي تلقي كنند، در صورتيكه در واقع اين حالات اولا با توجه به ناراحتي ايجاد شده و ثانيا به جهت عوارض پنهان بر روي جنين بايد بيماري تلقي و درمان مناسب و البته بي خطر براي آنها انجام شود.

بسياري از مشكلات روحي و عاطفي و شخصيتهاي نامناسب در كودكان به علت شرايط نامناسب مادر در دوران بارداري حاصل مي شود و البته رشد نامناسب كودكان و ابتلاپذيري آنها به انواع بيماريها در بسياري از موارد ريشه در مسائل حل نشده دوران بارداري دارد.

درمان هوميوپاتي نه تنها براي مادران باردار هيچ ضرري ندارد بلكه واجب نيز مي باشد ، چرا كه علاوه بر كاهش و بر طرف كردن آلام مادرهمچون يك واكسيناسيون بسيار كامل بر روي جنين عمل و، موجب ارتقاي سلامت جسمي و رواني كودك در سالهاي آينده مي شود.

مادراني كه در دوران بارداري تحت درمان هوميوپاتي بوده اند، از اينكه فرزندشان از رشد،سلامتي و رفتار بهتري در مقايسه با فرزندان ديگرشان برخوردار هستند ، متعجب مي شوند.

بارداری و هومیوپاتی

مشکلات بارداری در طب رایج بوسیله داروهای شیمیایی کنترل شده که بهبودی نسبی ایجاد میکنند که موقت میباشند و بعد قطع داروها علایم مجدد عود میکنند. بهترین روش درمان، درمان شگفت انگیز و معجزه گر هومیوپاتی می باشد که بدون عارضه از طریق تحریک و تقویت سیستم ایمنی و بازگرداندن نیروی حیات به بافت های درگیر، امکان جلوگیری از پیشرفت بیماری ، عود مکرر ،کاهش علایم و  مهمتر از همه درمان ریشه ای آن را بعد از گذراندن دوره های درمان در بیماران مبتلا فراهم می نماید.

به منظور برخورداری از خدمات مشاوره سلامت رایگان و درمان بیماری خود در یکی از کلینیک های مجازی سیناطب فرم پر کرده و منتظر تماس مشاورین ما بمانید.

کلینیک های مجازی سیناطب


مطالب مرتبط:

کلینیک کودکان

کلینیک زنان و بارداری

هومیوپاتی و ناباروری در مردان

هومیوپاتی و نازایی

ساير مطالبي که شايد از خواندن آنها لذت ببريد!

مطالبي که در ذيل مشاهده ميکنيد نزديک ترين مطالب از لحاظ محتوايي به مقاله اي است که آنرا مطالعه کرديد...

    شما هم نظر بدهید...

I hope the content is useful for you...

ادمین

My partner and I stumbled over here by a different web page andd thought I may as well check things out. I lik...

Julian Mcdonald Dog Trainer

سلام خود فیبروم از بین نمیره ولی علایمش از بین میره...

ادمین

در خبرنامه بیتفا عضو شوید!

با عضویت در بیتفا، آخرین نوشته‌های بیتفا، پیشنهادهای ویژه و برخی مطالب آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید.

محبوب ترین مطالب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

طراحی و کدنویسی این سایت تماما با تیم بیتفا بوده و هرگونه کپی برداری حرام بوده و مورد رضایت ما نمی باشد. جهت خرید قالب تماس بگیرید.

09370245225

b i t f a c o @ g m a i l . c o m