آيا بيماري لوپوس از طريق هوميوپاتي قابل درمان مي باشد؟

آيا بيماري لوپوس از طريق هوميوپاتي قابل درمان مي باشد؟

آيا بيماري لوپوس از طريق هوميوپاتي قابل درمان مي باشد؟ بيماري لوپوس يكي از انواع بيماريهاي نقص، در سيستم ايمني مي باشد. در اين دسته از بيماريها بدن به علل ناشناخته، بافت طبيعي خود را بيگانه تلقي نموده و شروع به تخريب آن مي كند.

بيماريهاي ديگر اين دسته بيماريهاي عضلانيMS مولتيپل اسكلروز، روماتيسم مفصلي، آتروفي عضلاني، ديستروفي ، بيماري بهجت هستند. همانطور كه در ابتدا ذكر شد در اين بيماري سيستم ايمني دچار اختلال مي شود.

درمان پزشكي رايج در حال حاضر بر اساس سركوب سيستم ايمني و كاهش فعاليت آن به هدف كم كردن دردهاي بيمار مي باشد لذا از داروهاي كورتوني (پردنيزولون، بتامتازون، دگزامتازون و…) و در مرحله بعد از داروهاي ايميونو ساپرسيو ( متوتراكسيت و…) استفاده ميشود كه با تخريب سيستم ايمني و غير فعال كردن واكنشهاي مخرب، در عمل كل واكنشهاي حياتي بدن را مختل ميكنند و بيماران بعد از مصرف اين داروها به تدريج دچار عوارض اين درمان مي شوند كه كمتر ازخود بيماري اصلي نيست!

درمان هوميوپاتي، همانطور كه قبلا هم بارها گفته شد، با تنظيم مجدد سيستم ايمني عملا در جهت حل كردن اين بي نظمي داخلي حركت كرده و در صورت تشخيص صحيح ( هوميوپاتي) و عدم موانع درمان مي توان به درمان كامل رسيد . موانع درمان ، از نظر من مهمترين عوامل عدم موفقيت درمان لوپوس و بيماريهاي مشابه از طريق هوميوپاتي هستند و مهمترين مانع درمان استفاده و وابستگي به داروهاي كورتوني و ايمينوساپرسيو مي باشد كه در اين حال داروي هوميوپاتي را نميتوان همزمان با آنها تجويز نمود كه در صورت انجام اين كار تداخل دارويي شديدي رخ مي دهد و چاره اي نيست مگر اينكه اين داروها به تدريج و بسته به تحمل بيمار كم شوند كه در بسياري از موارد امكان پذير نيست و بيمار تحمل بازگشت علائم را به علت قطع داروهاي شيميايي نمي كند.

نكته ديگر در مورد اين بيماريها ، طولاني بودن طول درمان است كه بهبودي بيمار هم به تدريج صورت مي گيرد كه باعث اين توهم در بيمار مي شود كه هيچگونه بهبودي نداشته است و اكثر بيماران صبر كافي ( چند ماه ) براي رسيدن به حد قابل قبول از درمان را ندارند و انتظار آنها از داروهاي هوميوپاتي مانند داروهاي مسكن و كورتون دار مي باشد كه بايستي در چند روز آنها را آرام كند در صورتيكه داروي هوميوپاتي مسكن نيست و بايد بدن را بازسازي كند و اين امر نيازمند زمان است.

اکثر بیماری ها در طب رایج بوسیله داروهای کورتونی و شیمیایی کنترل شده و بهبودی نسبی ایجاد میکند که موقت میباشند و بعد قطع داروها علایم مجدد عود میکنند. بهترین روش درمان، درمان شگفت انگیز و معجزه گر هومیوپاتی می باشد که بدون عارضه از طریق تحریک و تقویت سیستم ایمنی و بازگرداندن نیروی حیات به بافت های درگیر، امکان جلوگیری از پیشرفت بیماری ، عود مکرر ،کاهش علایم و  مهمتر از همه درمان ریشه ای آن را بعد از گذراندن دوره های درمان در بیماران مبتلا فراهم می نماید.

به منظور برخورداری از خدمات مشاوره سلامت رایگان و درمان بیماری خود در یکی از کلینیک های مجازی سیناطب فرم پر کرده و منتظر تماس مشاورین ما بمانید.

کلینیک های مجازی سیناطب (برای ارسال شرح حال کلیک کنید)


مطالب مرتبط:

هومیوپاتی چیست؟

هومیوپاتی و چاقی

بیماری های قابل درمان در هومیوپاتی

داروهای هومیوپاتی

تشخیص و تجویز در هومیوپاتی

اثربخشی داروهای هومیوپاتی

هومیوپاتی دانشی ناشناخته

هومیوپاتی درمان بدون عارضه

درمان به روش هومیوپاتی

هومیوپاتی یا مشابه درمانی

بیماری های قابل درمان در هومیوپاتی

هدف درمان هومیوپاتی ،شناخت و درمان ناهنجاري ايجاد شده دربدن

تفاوت هومیوپاتی و طب رایج

ساير مطالبي که شايد از خواندن آنها لذت ببريد!

مطالبي که در ذيل مشاهده ميکنيد نزديک ترين مطالب از لحاظ محتوايي به مقاله اي است که آنرا مطالعه کرديد...

    شما هم نظر بدهید...

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

لطفا با شماره 02333433400 تماس بگیرید تا راهنمایی انجام بشه...

ادمین

در خبرنامه بیتفا عضو شوید!

با عضویت در بیتفا، آخرین نوشته‌های بیتفا، پیشنهادهای ویژه و برخی مطالب آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید.

محبوب ترین مطالب

طراحی و کدنویسی این سایت تماما با تیم بیتفا بوده و هرگونه کپی برداری حرام بوده و مورد رضایت ما نمی باشد. جهت خرید قالب تماس بگیرید.

09370245225

b i t f a c o @ g m a i l . c o m