logo-samandehi

کک و مک

کک و مک

✅کک و مک بيشتر در كودكي و در روي گونه ها و بيني و در افراد با پوست روشن و به ويژه در كساني كه موي قرمزدارند ؛ رخ مي دهد ….

این مطلب توسط ادمین در تاریخ 22 ام سپتامبر 2017ارسال شده است.

جهت مطالعه کک و مک به سمت پایین اسکرول کنید.

کک و مک

کک و مک

✅کک و مک بيشتر در كودكي و در روي گونه ها و بيني و در افراد با پوست روشن و به ويژه در كساني كه موي قرمزدارند ؛ رخ مي دهد . اندازه اين نوع لكها كوچك بوده و تنها ازلحاظ زيبايي براي فرد و والدين او اهميت دارد . كك مك جنبه ژنتيكي داشته وسابقه خانوادگي آن معمولاً در فرد مبتلا وجود دارد .

✅دربرخي كشورها مانند كشورهاي شمال اروپا بعلت شيوع بالا ،اين حالت پوست كاملاً طبيعي و باعث مراجعه فرد به پزشك نمي گردد اما درمناطق ديگركه شيوع آن بالا نيست مي تواند باعث ناراحتي فرد گردد .

✅اين نوع لك ها درتابستان بيشترشده و در زمستان كاهش مي يابد . كك مك معمولاً درابتداي كودكي افزايش يافته و در دوران پس از بلوغ ثابت مانده و يا حتي كمي بهبودي نشان مي دهد .


✅داشتن پوست سفيد وكك مكي يك نشانه حساس بودن به نورخورشيد بوده وباعث افزايش خطر ابتلا به سرطان پوست مي باشد .

✅افراد داراي اين نوع پوست درمعرض آفتاب دچارآفتاب سوختگي شده وبايد بطورمرتب ازضدآفتاب هاي مناسب استفاده نمايند .

✅جهت درمان كك مك مي توان علاوه برضد آفتاب ازكرمهاي لايه بردار استفاده نمود اما بعلت تحريك پوستي ايجاد شده توسط اين نوع كرمها حتماً استفاده از آنها بايد تحت نظر متخصص پوست باشد .

✅درمانهاي ديگرشامل پيلينگ شيميايي ، ميكرودرمابريژن و ليزر مي باشد .

✅ازكرمهاي پوشاننده نيزمي توان جهت كمترنمايان شدن كك مك استفاده نمود .

✅اما بايد توجه داشت كه كك مك يك حالت ژنتيكي پوست بوده وبا درمان هاي گفته شده تنها مي توان مدتي اين ضايعات پوستي را كاهش داد اما احتمال عود مجدد آنها وجود دارد و لذا به افراد دچار اين حالت پوستي توصيه مي شود با پوست خود كمي مدارا كنند وآن را بيماري ندانسته بلكه يك حالت ازپوست طبيعي به شمارآورند.

کک و مک در طب رایج درمان قطعی ندارد و اغلب بوسیله داروهای کورتونی و پمادهای موضعی کورتونی  کنترل شده و بهبودی نسبی ایجاد میکند که موقت میباشند و بعد قطع داروها علایم جدد عود میکنند.  بهترین روش درمان، درمان شگفت انگیز و معجزه گر هومیوپاتی می باشد که بدون عارضه از طریق تحریک و تقویت سیستم ایمنی و بازگرداندن نیروی حیات به بافت های درگیر، امکان جلوگیری از پیشرفت بیماری ، عود مکرر ،کاهش علایم و  مهمتر از همه درمان ریشه ای آن را بعد از گذراندن دوره های درمان در بیماران مبتلا فراهم می نماید.

به منظور برخورداری از خدمات مشاوره سلامت رایگان و درمان بیماری خود در یکی از کلینیک های مجازی سیناطب فرم پر کرده و منتظر تماس مشاورین ما بمانید.

کلینیک های مجازی سیناطب

ساير مطالبي که شايد از خواندن آنها لذت ببريد!

مطالبي که در ذيل مشاهده ميکنيد نزديک ترين مطالب از لحاظ محتوايي به مقاله اي است که آنرا مطالعه کرديد...

    شما هم نظر بدهید...

سلام خود فیبروم از بین نمیره ولی علایمش از بین میره...

ادمین

سلام بله لطفا با شماره 023-33343222 تماس بگیرید...

ادمین

سلام ایا این روش برای روماتیسم کاربرد دارد...

ابراهیم

در خبرنامه بیتفا عضو شوید!

با عضویت در بیتفا، آخرین نوشته‌های بیتفا، پیشنهادهای ویژه و برخی مطالب آموزشی را در ایمیل خود دریافت کنید.

محبوب ترین مطالب

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید...

طراحی و کدنویسی این سایت تماما با تیم بیتفا بوده و هرگونه کپی برداری حرام بوده و مورد رضایت ما نمی باشد. جهت خرید قالب تماس بگیرید.

09370245225

b i t f a c o @ g m a i l . c o m